Captcha pro NETTE 2.0 (PHP 5.2)

Dneska jsem narazil na problém s přidáním Captchy do NETTE. Plugin z Nette Addons je nefunkční a dle vlákna na NETTE fóru se již delší dobu o to nikdo nestará. Pročítáním vlákna dále jsem narazil na aktualizovanou verzi od Pandy, ale ten to má zase optimalizované pro PHP 5.3. Takže jsem dále jel chybu po chybě vesměs dle fóra a nakonec jsem odstranil poslední vadu a zde přikládám výsledek.

NETTE 2.0, Captcha for PHP 5.2

6 komentářů u „Captcha pro NETTE 2.0 (PHP 5.2)

 1. Blat

  Tak snad takto už bude fungovat, předchozí stažené mi nefungovali, Z nette využívám samotné forms, nikoliv celý MVC framework..
  Ale to se už upraví :)

 2. Michal

  Zdravím, skušam to podla tejto tvojej upravenej verzie rozbehat ale stale mi to nejde. Taky isty problém len mi to zobrazuje prazdny obdlžnik s bielym ramikom namiesto captchy. Nevieš kde by mohla byt chyba?

 3. Michal

  Ladenka mi nič nevyhadzuje :(. Nemohol by si mi napisat mail? poslal by som ti tam ako to mam spravene v zdrojaku..snažím sa to rozbehat už asi 2 mesiace a neviem čo s tym. Strašne by som bol vdačny keby sa aspon na to skusiš pozriet

 4. Radek

  Ahoj a mohl by si nám zde dát ukázku jak tu captchu přidat do formuláře?
  Od instalace tohoto doplňku přes jeho použití??? V Nette nejsem moc zběhlý a potřebuji přidat do jednoho formuláře Captchu… Mám PHP 5.3 verzi Nette 2.0

  Děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..